Zaloguj
Hasło
Sklepy
http://coffeecona.pl

Coffeecona autoryzowany serwis Gaggia rzeszów

389  views
OpisPrzedsiębiorstwoistnieje od 2008 roku. Miejscem jest Rzeszów gdzie znajduje się Salon, Serwis oraz Magazyn. Oddział mieści się w Rzeszowie.

Pracujemy z wieloma przedsiebiorstwami wykonując dla nich naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, miedzy innymi z firmami:
Costa Coffee, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Strauss Cafe, Nivona, Tchibo Coffee Service, FIS, Carlisle, TecnoInox, Gia Dose, Aristarco, Kastel, Nilma i innymi…

Naciskamy na ciągły rozwój firmy. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych usług, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie napraw wszelkiego rodzaju sprzętu. Czas realizacji jest nie dłuższy niż 2dni od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana sieć logistyczna zakładu oraz zastępcze sprzęty dla danego klienta.

Najważniejszym celem firmy Coffee Cona jest umacnianie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stawiamy na jakość oferowanych wyrobów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony. Staramy się aby dostarczane przez nas usługi były najlepszej jakości. Nasze usługi zachwycą najwybredniejszych!

Firma Coffee Cona zapewnia również pomoc w zakresie wyboru dopasowanego urządzenia do państwa potrzeb, umiejętnego eksploatowania, sposobów zaparzania kawy oraz opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Firm na rynku takich jak Philips, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Nivona. Działamy już na rynku kilka lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju urządzeń do zaparzania kawy.
Słowa kluczowelavazza,kawa,serwis ekspresów do kawy,akcesoria,kawiarka,mała czarna,,jura,saeco
arrow_leftarrow_right